Klienci kupują oczami! Wyróżnij się lub zgiń! Oto proste slogany branży e-commerce, ale jakże prawdziwe i istotne. Branża e-commerce staje się coraz bardziej wymagająca a sprzedający widzą potencjał w jej rozwoju. Czy zdarzyło się Tobie odrzucić produkt, ze względu że zdjęcie było niewyraźne, nie oddawało charakteru wprost bardziej zniechęcało niż zachęcało do zakupu. Czas zastanowić się dlaczego masz świetny produkt, a jednak Twoi klienci tego nie widzą. Zastanów się, czy zdjęcia produktów które sprzedajesz faktycznie oddają w pełni ich charakter, czy widzisz wszystkie detale, które wpływają na podniesienie wartości danego produktu. Czy możesz się pochwalić dobrymi zdjęciami produktowymi, a twoi Klienci bez żadnych wątpliwości wiedzą, jaką rzecz zamawiają. A może warto dodać również obrotowe zdjęcia, które obecnie są bardzo popularne?


Fotografowan

Fotografią produktową zajmujemy się od 2010 roku. Początkowo wykonywaliśmy zdjęcia na własne potrzeby. W 2018 roku w związku z rozwojem firmy, stworzyliśmy grupę doświadczonych profesjonalistów zajmujących się fotografią produktową.


Specjalizujemy się w fotografii produktowej dla sklepów online, portali aukcyjnych. Poprzez zdjęcia przedstawiamy rzeczywiste cechy produktów z zachowaniem kolorystyki. Z reguły są to produkty na białych tłach. Jesteśmy w stanie przedstawić najdrobniejsze szczegóły. Specjalizujemy się również w fotografii odzieży na manekinach typu duch. Zaletą tego typu zdjęć jest niska cena w porównaniu do sesji fotograficznych na modelkach, szybkość realizacji zamówień oraz odzwierciedlenie produktu na sylwetce.

Wykonujemy fotografie odzieży, galanterii i dodatków oraz obuwia. Nasze zdjęcia są doskonałymi fotografiami na aukcje internetowe lub na strony sklepów internetowych.


Najnowszy trend - zdjęcia obrotowe 360°, zwane inaczej packshotami, szczególnie lubiane rozwiązanie przez firmy obuwnicze. Tego typu zdjęcia obrotowe pozwalają zobaczyć daną rzecz z każdej strony.


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi pracami.

O nas

O nas