Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą...

Kontakt telefoniczny jest najszybszą formą kontaktu z naszą firmą. W trakcie rozmowy telefonicznej jesteśmy w stanie ustalić wstępne warunki współpracy, możliwości i terminy realizacji. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski. Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat fotografowania produktów, prosimy o kontakt pod numerem +48 512 464 122. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Wstępna wycena...

Ze względu na różne typy produktów, złożoność detali, charakter oraz indywidualne ustalenia, każdy projekt wyceniamy indywidualnie.  Zawsze potwierdzamy mailowo złożone zamówienie. Po akceptacji warunków przez Klienta przystępujemy do realizacji zamówienia. Nie kupują Państwo tzw. "kota w worku", przesyłamy zdjęcia próbne do akceptacji. Proszę pamiętać, że wszystkie zdjęcia objęte są prawami autorskimi, nie mogą być dalej rozpowszechniane bez pisemnej zgody z naszej strony.

Zamówienie zrealizowane

Jeżeli zamówienie zostało wykonane zgodnie z Państwa oczekiwaniem i zaakceptowali Państwo wykonaną usługę, pozostaje jedynie opłacenie zamówienia. Na każde zlecenie wystawiamy dokument księgowy fakturę VAT ub paragon.