ZDJĘCIA

PRODUKTOWE PABIANICE

Fotografia produktowa Pabianice

 

Zdjęcia produktowe odzieży, czy innych przedmiotów, wykonywane w profesjonalnym studio fotograficznym, prezentują się doskonale na stronach sklepów internetowych, czy też aukcjach. W ten sposób klienci mają szansę szczegółowo obejrzeć wystawiony produkt, z zachowaniem jego najdokładniejszych elementów i oddaniem realnego koloru.

 

Nasza firma - Fotoproduktownia zapewnia zainteresowanym z Pabianic usługę fotografii produktowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, profesjonalny sprzęt do wykonywania zdjęć oraz manekiny typu duch, które przeznaczone są do zdjęć produktowych odzieży.

 

Klienci z Pabianic mogą dostarczyć do naszego studia przedmioty, które posłużą nam do fotografii produktowych. Wykonujemy zdjęcia zarówno mebli, ubrań, obuwia, jak i przedmiotów codziennego użytku.

 

Szczególnie polecamy zapoznać się z usługą zdjęć obrotowych 360 stopni, które doskonale sprawdzają się przy fotografowaniu obuwia. Klienci z Pabianic w ramach fotografii produktowej mogą wybrać opcję packshootów, czyli serii zdjęć, z których tworzy się ruchome kreacje. Zdjęcia obrotowe pozwalają zaprezentować produkt z każdej jego strony.

 

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Fotografujemy produkty na strony internetowej, sklepy i aukcje. Wykonujemy zdjęcia produktowe odzieży, a także dużych i małych przedmiotów. Zapraszamy osoby z Pabianic i okolic!

 

Trasa dojazdu do naszego studio >>